کوره آلومینیوم

  • تاریخ انتشار : ۹۶/۰۸/۱۴
  • دسته بندی :
  • نظرات : بدون دیدگاه

کوره آلومینیومکوره آلومینیوم از محصولات شرکت تکساز صنعت می باشد که برای ذوب کردن فلزات رنگی و آلومینیوم مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع کوره ها معمولا تا دمای بالای ۹۰۰ درجه سانتی گراد را تحمل میکنند . مواردی که باعث میشود کوره آلومینیوم تولید شده توسط شرکت تکساز صنعت متفاوت باشد تخصص و تجربه متخصصین و مهندسیت شرکت است که علاوه بر این از ماشین آلات صنعتی درجه یک و بومی شده داخلی توسط شرکت استفاده می شود.

ویدئوی کوره گردان ذوب آلومینیوم

کوره آلومینیوم

مخزن یا کوره ای است که با استفاده از آن فلزاتی را تا دمای بالای ۹۰۰ درجه سانتیگرا حرارت داده و در نهایت اکثر فلز ها ذوب می شوند . کاربرد عمده این کوره برای فلز آلومینیوم است و به همین دلیل می باشد که نام آن را کوره آلومینیوم نهاده اند .

پیک ماشین هم مطالعه کنید بد نیست !!

قیمت کوره آلومینیوم

قیمت گذاری دستگاه بسته به نوع سفارش شما متفاوت می باشد به دلیل اینکه ما کوره های آلومینیوم سفارشی نیز تولید میکنیم پیشنهاد میشود برای دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

تلفن های تماس :

۰۹۱۸۱۶۳۰۰۵۹ , ۰۹۱۸۳۶۴۹۵۳۹

آدرس کارخانه :

اراک، سه راه خمین ،جنب شهرک صنعتی شماره ۲ ، جاده حسین آباد ،کوچه استخر

سوخت کوره آلومینیوم

سوخت کوره های ذوب کننده آلومینیوم به صورت معمول از انرژی حرارتی ناشی از گازوئیل ( نفت و گاز ) می باشد . عمدتا برای اینکه زمان زیادی باید از کوره استفاده شود و تولید حرارت باید مدام صورت پذیرد از نظر مالی ریسک کمتری است اگر از سوخت هایی چون نفت و گاز و … استفاده شود.

با تشکر از همراهی شما – لطفا برای دریافت مشاوره تهیه محصولات به صورت رایگان با ما تماس بگیرید به زودی مطالب کامل تری در رابطه با کوره آلومینیوم ارائه داده خواهدشد .

  نظرات

دیدگاه بگذارید

avatar