دستگاه خط بازیافت پلاستیک

  • تاریخ انتشار : ۹۶/۰۸/۰۷
  • دسته بندی :
  • نظرات : بدون دیدگاه

دستگاه خط بازیافت پلاستیک یکی از ماشین آلاتی است که برای بازیافت پسماند های پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد ، این دستگاه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و بهره گیری از برترین کارشناسان توسط شرکت تکساز صنعت اراک تولید می شود.

خط بازیافت پلاستیک نمونه دیگری از محصولات مجموعه مجرب و متخصص تکساز صنعت می باشد کلیه دستگاه های تولید شده توسط این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا بوده که بهترین مهندسین و فارغ التحصیلان در طراحی و تولید آنها می کوشند .

خط بازیافت پلاستیک

شرکت فنی و مهندسی تکساز صنعت با فناوری روز و تکنولوژی برتر در طراحی و ساخت دستگاه خط بازیافت پلاستیک در جهت تفکیکی زباله ها و استفاده بهینه از مواد دور ریختنی استفاده کرده است .

پیشنهاد میکنیم حتما دستگاه آسیاب پلاستیک را مشاهده کنید !

خطوط بازیافت پلاستیک یا دستگاه خط بازیافت پلاستیک در نمونه های مختلفی می باشد که عبارتند از نوار نقاله انتقال – آسیاب – ماردون انتقال – وان شستوشو-هات واش – آبگیری فشاری (اسکروپرس )-آبگیر گریز از مرکز( سانتر فیوژ ) مکنده دهنده های انتقال –خشک کن حرارتی همراه حرکت مواد با فشار هوا – لیبل گیر- سیلو های ذخیره-اکسترودر کاتر

این دستگاه ها از جمله دستگاه هایی می باشد که توسط شرکت تکساز صنعت اراک طراحی و تولید می شوند . شما برای به دست آوردن قیمت این محصولات و یا اطلاع از دیگر امکانات و یا پیدا کردن جوابی برای تمام سؤالات خود ، می توانید تنها با یک تماس با شرکت از تخصص و تجربه متخصصان ما بهره مند شوید .

ویدئو دستگاه خط بازیافت پلاستیک

جهت کسب اطلاعات : درباره ما

جهت ارتباط با ما  و راه های ارتباطی ما : تماس با ما

جهت دیدن نمونه کار : دستگاه خط بازیافت پلاستیک

جهت آشنایی با سایر محصولات : محصولات 

 

 

  نظرات

دیدگاه بگذارید

avatar